0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Пожежні драбини

Пожежні драбини

Пожежні драбини Висувна триколінна драбина ВПД

Висувна триколінна драбина ВПД

Пожежна ручна трьохколінна металева драбина  (висувна пожежна драбина) використовується для під..

Цена: 32400.00 грн

Пожежні драбини Драбина пожежна штурмова (ДШ)

Драбина пожежна штурмова (ДШ)

Драбина пожежна штурмова (ДШ), ТУ У 28.7-26287312-013-2003 - це переносна металева конструкція, яка ..

Цена: 17982.00 грн

Пожежні драбини Драбина-палка металева пожежна (ДП)

Драбина-палка металева пожежна (ДП)

Драбина-палка (ДП)  пожежна металева ручна використовується як в розсунутому вигляді, так і ..

Цена: 14342.40 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Пожежна драбина

Під час гасіння пожеж часто виникають ситуації, коли неможливо обійтися без застосування спеціального обладнання, яке забезпечить доступ до верхніх поверхів, на горище або дах будівлі. Існують ручні та автоматичні пожежні драбини.

Автоматичне обладнання встановлюється на пожежних машинах. Воно складається з декількох послідовно висувних частин та може додатково обладнуватися знімною люлькою. Такі пристрої використовуються для підняття пожежних, евакуації мешканців та інших цілей. Автоматичні драбини можуть бути розкладними, обертовими, нахиленими.

Ручні пожежні драбини

Ручне обладнання для підняття на висоту під час пожежі буває трьох видів:

  • драбина-палиця;
  • штурмова драбина;
  • висувна трьохколісна драбина.

Палиця використовується для тарана, доступу до верхніх частин приміщення, підйому рятувальників для проникнення в горячий будинок через вікна. Цей виріб складається з двох тетив з кількома сходами.

Штурмова драбина має в верхній частині спеціальні крюки, які дозволять закріпити її на вікнах, даху або виступах стін. Для забезпечення міцності з'єднання та уникнення ковзання крюк має спеціальну форму і зуби.

Трьохколісна драбина розкривається і може досягати висоти трьох поверхів. Кожне коліно складається з двох стійок, які з'єднуються між собою декількома сходинками. Для її складання та розкладання використовується механізм з канатом.

Засоби для підняття виготовлені з металу, захищеного від корозії фарбуванням або оцинкуванням. Зазвичай застосовується сплав алюмінію, що забезпечує невелику вагу готового виробу. Вартість пожежної драбини залежить від її типу та розміру.

ТОВ "Пожежні інновації"

Замовити та купити пожежну драбину та інше спорядження за доступною ціною можна в інтернет-магазині компанії ТОВ «Пожежні інновації» (Україна, Київ). Компанія пропонує широкий асортимент товарів для протипожежної безпеки та гасіння пожеж.

Доставка замовлень здійснюється в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта, САТ, Делівері. Вартість та строк доставки залежить від ваги, габариту та вартості товару, а також вибору транспортної компанії. При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте комплектність виробів та відсутність видимих дефектів.

Замовлену продукцію можна забрати самовивозом з нашого складу, розташованого за адресою: м. Київ, пер. Магнітогорський, 1. Оплата може здійснюватися як безготівковим переказом, так і за допомогою банківської карти.

Модули для Opencart