0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Пожежні стволи

Пожежні стволи

Виберіть підкатегорію

Основні елементи протипожежного обладнання

З метою забезпечення безпеки у разі виникнення пожежі всі громадські підприємства, незалежно від їх розміру та форми власності, повинні бути оснащені первинними засобами пожежогасіння.

Пожежні стволи - це обладнання, яке використовується для ліквідації очагу загоряння. Вони застосовуються для формування та направлення струменя вогнегасного речовини до вогню. Їх конструкція нескладна. Ствол складається з корпусу, головки для з'єднання та насадки, призначеної для формування струменя.

Корпус виготовляється з різних металів та міцного пластика. Для зручності використання іноді оснащується ременем. З'єднувальна головка може мати різну конструкцію (муфтова, рукавна, цапкова). Вона призначена для надійного та швидкого з'єднання пристрою з пожежним рукавом.

Надійне обладнання для засобів пожежогасіння

Пожежні стволи представлені різними видами, залежно від типу вогнегасної речовини, яка використовується у момент гасіння. Крім того, враховується можливість перекрити потік або його відсутність, а також розміри пристрою.

Пожежний ствол у комплекті із засобами протипожежного обладнання обов'язковий на всіх підприємствах.

Залежно від обраного виду насадки, струмінь може бути цільним або розпиленним. Цільний струмінь використовується у тих випадках, коли очаг загоряння знаходиться на великій відстані та в місцях, до яких доступ ускладнений. Для тушіння вогню на обширній площі, на близькій відстані або для створення водяної завіси застосовується розпиленний струмінь.

Ефективні засоби пожежогасіння з доставкою по Україні

Купити пожежні стволи різної конструкції зручно через інтернет в ТОВ "Пожежні інновації" (Україна). Ціна доступна і відповідає якості виробу. Усі товари, які можна придбати у нашій компанії, виготовлені з високоякісних матеріалів у відповідності до вимог нормативних документів.

Наша компанія обслуговує оптових і роздрібних покупців з усієї України. У разі затруднень з вибором потрібного протипожежного засобу ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію наших співробітників.

Оплачувати замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Доставка здійснюється до всіх регіонів України.

Модули для Opencart