0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Спринклери

Спринклери

Виберіть підкатегорію

Спринклери Спринклер Tyco TY365

Спринклер Tyco TY365

Спринклер TYCO TY-365 – класичний спринклер стандартного реагування. Випускається корпорацією TYCO я..

Цена: 228.00 грн

Спринклери Декоративна розетка пожежного спринклеру біла

Декоративна розетка пожежного спринклеру біла

Виготовлена ​​з хромової вуглецевої сталі. Має діаметр 1/2 "(DN15). Тип: врізна подвійна розетка. Ви..

Цена: 56.04 грн

Спринклери Декоративна хромована розетка під спринклер

Декоративна хромована розетка під спринклер

Виготовлена ​​з хромованою вуглецевої сталі. Діаметр: 1/2 "(DN15) Тип: врізна подвійна розетка..

Цена: 56.04 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Спрінклерний зрошувач

Існують різні ефективні способи ліквідації вогнепальних вогнів, одним із яких є встановлення спрінклерної системи пожежогасіння. Система вдосконалювалася понад 100 років, неодноразово змінюючи свій зовнішній вигляд, перш ніж прийняти остаточну конструкцію, прийняту у всьому світі.

Спрінклерний зрошувач (розпилювач) представляє собою розпилювальну головку, вбудовану в спрінклерну установку. Він є невід'ємною частиною системи пожежогасіння. Отвір спрінклера закритий термочутливим тепловим елементом, який відкривається (плавиться, якщо to в приміщенні досягає певної межі).

Зрошувачі бувають загального та спеціального призначення. Їх можна розділити на такі типи:

  • стандартного типу;
  • спрінклер швидкої реакції;
  • складський розпилювач.

Сплинкер також буває прихованого типу, його використовують для встановлення на прихованих трубопровідних системах, де пріоритетним моментом є необхідність зберегти вигляд рівного стелі. Він стає незамінним рішенням для приміщень з високими вимогами до архітектури та дизайну, таких як музеї, презентаційні, виставкові зали і т.д.

Купити пожежний спрінклер в Україні

Своєчасне та благополучне гасіння пожежі в багатому відношенні залежить від грамотно спроектованої системи та робочого обладнання. Купити спрінклер для пожежогасіння з автоматичним орослювальним насадженням можна на нашому сайті. Інтернет-каталог компанії "Пожежні інновації" містить широкий асортимент оросювальників для встановлення в заводських, складських, офісних та побутових приміщеннях, торгових та торгово-розважальних комплексах, навчальних закладах - в закладах з різними вимогами до системи пожежогасіння.

Ціна на пожежні спрінклери залежить від їх технічних характеристик. Для того, щоб правильно використовувати спрінклерний розпилювач в тій або іншій системі запобігання пожежам, потрібно розуміти, якими технічними характеристиками він володіє. При цьому слід керуватися загальноприйнятими стандартами, обраний спрінклер повинен нормативно відповідати вимогам проекту. З цього і інших питань ви можете проконсультуватися з фахівцями нашого сервісу, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Купити сплинкер за кращою ціною в інтернет-магазині компанії "Пожежні інновації" (Україна)

ТОВ "Пожежні інновації" - це компанія, яка займається продажем протипожежного обладнання в Україні з 1998 року. Компанія не тільки торгує обладнанням для пожежогасіння, але і розробляє інноваційні технології. Так, наприклад, нашими фахівцями була розроблена і запатентована унікальна рецептура вогнегасного порошку з відходів виробництва, перевершуюча за своїми властивостями наявні вітчизняні аналоги.

Зручні форми оплати, оперативна доставка по всій території України, великий асортимент протипожежного обладнання для оптових і роздрібних покупців роблять сервіс "Пожежні інновації" зручним і надійним партнером. У нас можна придбати:

  • вогнегасники;
  • пожежні шланги;
  • крани;
  • стволи;
  • обладнання;
  • рятувальне обладнання.

Оплатити замовлення ви можете готівкою та безготівковим переказом, а також банківськими картками Visa, MasterCard.

Модули для Opencart