0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Спринклери - Спринклер HD-Fire HD 102. Розеткою вверх

  • Виробник: HD-Fire
  • Модель: 2113
  • Цена: 228.00 грнСпринклер HD розеткою вгору стандартного / високої швидкодії - елемент систем автоматичного пожежогасіння, призначений для розпилення вогнегасної речовини поблизу вогнища загоряння і швидкої його ліквідації.

Пристрій є зрошувальних дефлектором з наконечником, вмонтованим в спринклерну систему гасіння загорянь.  Спрацьовування приладу здійснюється в автоматичному режимі при досягненні температури повітря в зоні, що охороняється заданих порогових значень.  Робочим елементом спрінклера є термочутлива капсула з рідиною, яка руйнує скляні стінки в температурному діапазоні від 68 до 93 ° C, відповідно до кольору колби.

Спринклер складається з:

 · Корпусу, рамки, регулювальний гвинт і зрошувальної головки, виконаних з латуні;

 · Скляній капсули з термочутливим гліцериновим складом;

 · Тарельчатой ​​шайби-ущільнювача з прокладкою з тефлону.

Швидкість спрацьовування приладу залежить від розміру капсули.  Пристрої, оснащені колбою ємністю 3 мм, мають високу ступінь швидкодії, капсули 5 мм забезпечують стандартне спрацьовування.

особливості експлуатації

Спринклер HD розеткою вгору розрахований на безперервне функціонування в системах водяного пожежогасіння.  Універсальні зрошувачі розміщуються вертикально на трубопроводі діаметром ½ дюйма.  При спрацьовуванні пристрою утворюють рівномірну півсферу розпорошеного вогнегасної речовини діаметром до 9 м. Висока ефективність спринклерів забезпечена основними технічними показниками:

 · K-Factor 80, що визначає продуктивність зрошувача;

 · Робочий тиск в трубопроводі - від 0.5 до 12 бар;

 · Температурні рівні спрацьовування - 68/93 ° C.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре
Модули для Opencart