0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Автомобільні вогнегасники

Автомобільні вогнегасники
Автомобільні вогнегасники Автомобільне кріплення "Липучка"

Автомобільне кріплення "Липучка"

Автомобільний вогнегасник - пристрій, що повинен бути завжди під рукою. Вогнегасник можна закрі..

Цена: 126.00 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник автоматичного пожежогасіння магнітний піростікер "Вогнестоп"

Вогнегасник автоматичного пожежогасіння магнітний піростікер "Вогнестоп"

Засіб автоматичного пожежогасіння вогнегасник магнітний  піростікер "Вогнестоп" призначений для..

Цена: 780.00 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник автомобільний ВП-1

Вогнегасник автомобільний ВП-1

Вогнегасник автомобільний порошковий з масою заряду один кілограм призначений для гасіння твердих, р..

Цена: 245.04 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник автомобільний ВП-2

Вогнегасник автомобільний ВП-2

Вогнегасник автомобільний порошковий з масою заряду два кілограми призначений для гасіння твердих, р..

Цена: 298.02 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник ВП-3

Вогнегасник ВП-3

Вогнегасник з масою заряду три кілограми призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газопод..

Цена: 396.00 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник ВП-5

Вогнегасник ВП-5

Вогнегасник з масою заряду п'ять кілограм призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газопо..

Цена: 538.02 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник ВП-6

Вогнегасник ВП-6

Вогнегасник з масою заряду шість кілограм призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газопо..

Цена: 587.40 грн

Автомобільні вогнегасники Вогнегасник ВП-9

Вогнегасник ВП-9

Вогнегасник з масою заряду дев'ять кілограм призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газо..

Цена: 726.00 грн

Автомобільні вогнегасники Кріплення автомобільне до ВП-5

Кріплення автомобільне до ВП-5

Кріплення автомобільне до ВП-5, власного виробництва, призначене для установки та утримання вогнегас..

Цена: 60.00 грн

Автомобільні вогнегасники Кріплення до вогнегасників ВП-5, ВП-6, ВВК-3,5

Кріплення до вогнегасників ВП-5, ВП-6, ВВК-3,5

Кріплення для переносних вогнегасників з масою заряду більше 2 кг (ВП-5, ВП-6, ВП-8, ВВК-5) власного..

Цена: 142.26 грн

Автомобільні вогнегасники Кріплення посилене до ВП-9, ВВК-5

Кріплення посилене до ВП-9, ВВК-5

Кріплення (кронштейн) посилене (два хомута) до вогнегасників порошкових ВП-9 і вуглекислотним&n..

Цена: 226.02 грн

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

ТОВ Пожарка: Надійні Автомобільні Вогнегасники в Україні

Обов'язкове Обладнання Автомобілів

Відповідно до правил пожежної безпеки України, кожен автомобіль повинен бути оснащений вогнегасником (ВГ). Основні вимоги включають наступні пункти:

 • Легковий автомобіль – повинен мати один вуглекислотний або порошковий вогнегасник обсягом не менше 2 літрів. Це мінімальна вимога для забезпечення безпеки у випадку невеликого займання, що може бути ефективно погашене за допомогою такого обсягу ВГ.
 • Вантажний автомобіль – потребує один вогнегасник обсягом не менше 5 літрів. Оскільки вантажні автомобілі зазвичай перевозять більше матеріалів і мають більший обсяг пального, потрібен більший ВГ для ефективного гасіння можливих займень.
 • Спецтранспорт для транспортування паливно-мастильних матеріалів – обов'язково повинен бути оснащений двома порошковими вогнегасниками обсягом не менше 5 літрів кожен. Транспортування легкозаймистих матеріалів підвищує ризик виникнення пожеж, тому необхідно мати достатню кількість ВГ для швидкої реакції на можливі займання.

Основні Причини Загоряння Автотранспортних Засобів

Загоряння автомобілів можуть бути спричинені різними факторами. Ось основні з них:

 • Несправність електропроводки – одна з найчастіших причин пожеж у транспортних засобах. Іскра, що потрапила на пролите паливо або масло, може швидко спричинити займання. Регулярне обслуговування електропроводки допомагає знизити цей ризик.
 • Дорожньо-транспортні пригоди – під час аварій може статися пошкодження паливних баків або акумуляторних батарей, що призводить до витоку пального або електроліту та подальшого займання.
 • Куріння в автомобілі, на АЗС або в гаражі – недопалок, що потрапив на оббивку салону, може створити зону тління, яка спочатку буде невидимою для водія. Це особливо небезпечно, оскільки вогонь може розповсюдитись без можливості негайного його виявлення.
 • Недостатньо надійне кріплення акумулятора – якщо акумулятор неміцно закріплений, на нерівній дорозі він може замкнути на металеві елементи корпусу, спричиняючи іскри та можливе займання.
 • Використання бензину та інших легкозаймистих рідин для очищення корпусу – такі рідини легко випаровуються і створюють небезпечну атмосферу, що може призвести до пожежі навіть від невеликої іскри.
 • Використання джерел відкритого вогню для запуску двигуна при низьких температурах – спроби запустити двигун за допомогою відкритого вогню можуть спричинити займання легкозаймистих рідин у моторному відсіку.

Класифікація Автомобільних Вогнегасників

Сучасні автомобілі є складними конструкціями, що включають металеві і пластикові елементи, тканини, штучну та натуральну шкіру, легкозаймисті рідини, електропроводку та інші горючі матеріали. Відповідно, вогнегасники для автомобілів повинні відповідати широкому набору класів пожеж, а саме:

 • Клас А – тверді горючі речовини (дерево, папір, тканини).
 • Клас В – рідини, що горять (бензин, масло).
 • Клас С – гази, що горять.
 • Клас D – метали, що горять.
 • Клас Е – електроустановки, що знаходяться під напругою.

На ринку України найпопулярнішими є вуглекислотні та порошкові моделі. Ці типи відзначаються ефективністю, довговічністю і доступною вартістю.

 • Вуглекислотні вогнегасники (ВВК) – представляють собою балон з металу або пластику, усередині якого під високим тиском знаходиться зріджений вуглекислий газ (CO2). При використанні, газ виривається з сопла і розширюється, різко знижуючи температуру. Це призводить до охолодження палаючої поверхні та витіснення кисню, необхідного для горіння. Вуглекислий газ не забруднює поверхні автомобіля, а його залишки легко видаляються провітрюванням салону.
 • Порошкові вогнегасники (ВП) – містять тонкодисперсну суміш негорючих мінеральних солей, що ускладнюють доступ кисню до вогню. ВП можуть використовуватися при температурах від -60°C до +60°C і ефективні для гасіння пожеж широкого класу. Витіснення гасячої суміші здійснюється за рахунок активації газогенеруючого заряду або пробиття внутрішньої ємності зі стисненим повітрям.

Правила Експлуатації Автомобільного Вогнегасника

Відповідно до державного стандарту України ДСТУ 3675-98, автомобільні вогнегасники повинні відповідати наступним вимогам:

 • Регулярна технічна перевірка – вогнегасники повинні проходити технічний огляд не рідше одного разу на рік у сертифікованих організаціях. Це забезпечує їх працездатність у разі необхідності.
 • Перезарядка – після закінчення терміну придатності необхідно провести планову перезарядку гасячої речовини і витісняючого газу. Це забезпечує ефективність вогнегасника у будь-який момент.
 • Зберігання – ВГ повинні зберігатися у спеціальних захисних кронштейнах з надійною фіксацією. Кронштейни встановлюються у салоні, багажнику, на стійках, дверях або під сидіннями автомобілів. У деяких моделях допускається установка підкапотних моделей з можливістю дистанційної активації.

Де Купити Автомобільний Вогнегасник в Україні?

ТОВ Пожарка пропонує широкий асортимент сертифікованих вогнегасників порошкового та вуглекислотного типів для будівель, споруд, автомобільного, залізничного, повітряного і водного транспорту. Наші вироби відповідають усім державним стандартам України і мають повний комплект технічної документації.

Ми надаємо:

 • Великий вибір продукції – у нас ви знайдете вогнегасники різних типів і об'ємів, що підходять для різних потреб.
 • Сертифікована продукція – всі наші вироби мають необхідні сертифікати якості та відповідають стандартам ДСТУ.
 • Консультації від фахівців – наші експерти допоможуть вам вибрати найкращий вогнегасник для вашого автомобіля, враховуючи всі ваші потреби і вимоги.
 • Післяпродажне обслуговування – ми надаємо послуги з технічного огляду і перезарядки вогнегасників, забезпечуючи їх працездатність на довгі роки.

Звертайтеся до ТОВ Пожарка, щоб забезпечити ваш автомобіль надійним засобом пожежогасіння. Наші фахівці завжди готові допомогти вам у виборі найкращого рішення для вашої безпеки.


ТОВ Пожарка – ваш надійний партнер у сфері пожежної безпеки. Ми забезпечимо вас якісними вогнегасниками, що відповідають всім стандартам, і допоможемо зберегти ваше майно та життя у випадку пожежі. Звертайтеся до нас вже сьогодні, щоб забезпечити себе та своїх близьких максимальним захистом

Модули для Opencart