0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Аерозольні вогнегасники - Вогнегасник кухонний ВВПА-400-К (клас пожежі А, В, Е, F)

  • Цена: 396.00 грнКупуючи у нас, Ви допомагаєте ЗСУ

  • Наявність: Немає в наявності

Вогнегасник нового покоління ВВПА-400-К розроблений на основі речовини PYROCOOL і відрізняється від існуючих вогнегасних засобів принципом гасіння. Вогнегасники ВВПА-400-К на сьогоднішній день є чи не єдиними в Україні вогнегасниками, застосування яких для гасіння пожеж класу F згідно ДСТУ EN 2 до: 2014 підтверджено (сертифікат № UA.PN.104.1067-19, виданий ООС «Харківський незалежний центр сертифікації »18.11.2019 р). Відповідно, їх застосування - поки фактично єдиний спосіб виконання споживачами вимог, нормованих п. 8 розділу VI «Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників». На додаток, ці вогнегасники застосовуються також для гасіння пожеж класу А і класу В, а також електрообладнання під напругою до 1000 В, тобто, на відміну від абсолютної більшості інших вогнегасників, є виробами фактично універсального застосування. Високотехнологічна розробка дозволила створити продукт, який не має сьогодні аналогів в Україні.

Вміст вогнегасника - спеціальний склад вогнегасної речовини PYROCOOL. Завдяки використанню клапан-сумки при виробництві вогнегасника, речовина зберігає свої властивості протягом терміну зберігання (5 років). Вогнегасник можна використовувати в будь-якому положенні. Гарантується практично 100% вихід вогнегасної речовини. Імовірність спрацьовування становить 99,9%. Вогнегасник не вимагає періодичного обслуговування.

Робоча температура вогнегасника від 0 градусів Цельсія до +50 градусів Цельсія.

Вогнегасник здатний на початкових стадіях погасити вогнища загоряння твердих горючих матеріалів (пожежі класу А), рідких матеріалів (клас В), електрообладнання під напругою до 1000 В (клас Е), а також рослинних і тваринних жирів і жирів, які знаходяться в кухонних приладах ( клас F). Він легко погасить загоряння комп'ютера, загоряння в автомобілі, на кухні, фритюрницю, папір, текстиль, дерево, пластик, бензин і т.д.

Вогнегасна речовина PYROCOOL, яким наповнений ВВПА-400-К, володіє активним охолоджуючим ефектом, який виключає термоудар (при охолодженні розпечених і палаючих предметів) і термоожогі у людей і тварин, при знаходженні поблизу відкритого полум'я. На поверхні, обробленої за допомогою вогнегасника ВВПА-400-К, створюється захисний шар, що запобігає в подальшому можливість повторного займання палаючого матеріалу.

Вогнегасник ВВПА-400-К простий в експлуатації навіть для дітей (досить зняти ковпачок, направити на джерело загоряння і натиснути на дозуючий клапан). Дозуючий пристрій дозволяє витрачати вогнегасну речовину рівно стільки, скільки необхідно для гасіння вогнища пожежі, шляхом короткочасного натискання на кнопку активації. Екологічно безпечний для людей і навколишнього середовища, не завдає шкоди захищається.

Тип
Аерозольні

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Рекомендовані товари

Кріплення до ВВПА-400

Кріплення до ВВПА-400

Кріплення металеве до аерозольного вогнегаснику ВВПА-400, призначений для розміщення і утриманн..

62.04 грн

Модули для Opencart