0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Перезаряджання вогнегасників - Заміна манометра (індикатор тиску)

  • Модель: 2810
  • Заміна манометра (індикатор тиску)
  • Цена: 36.00 грн


Рахунок надання послуг формується за фактом виконаних робіт

Найбільш універсальними і поширеними моделями з манометрами є порошкові вогнегасники, призначені для локалізації пожеж класу А (тверді речовини), (рідкі речовини) і С (газ).

На головці (ЗПУ - запірно-пусковий пристрій) порошкових вогнегасників встановлено манометр (індикатор тиску), який вказує на робочий тиск вогнегасника. Манометр дозволяє візуально визначити, чи в робочому стані знаходиться протипожежний інвентар (вогнегасник). Для зручності перевірки робочого тиску вогнегасників табло манометра розділено на 3 колірні зони: жовту, червону та зелену.

Зелений колір – це добре. Якщо стрілка приладу застигла на зеленому секторі, то значить вогнегасник знаходиться в робочому стані і його тиск в нормі.

Червоний колір сигналізує у тому, що вогнегасник несправний. Його тиск недостатньо для гасіння пожежі і необхідно в терміновому порядку його відправляти на огляд та заправку.

Жовта зона – це проміжний сектор, як і у світлофорі, який вказує: «Увага!». Тобто, якщо стрілка вказує на жовту зону, зверніть на це увагу. Перевірте правильність розміщення вогнегасника. Можливо, на нього впливають прямі сонячні промені, що нагрівають балон.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Модули для Opencart