0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Спринклери - Спринклер TYCO TY 3332 хром 68 гр. Горизонтальний

  • Виробник: Tyco
  • Модель: 2108
  • Цена: 228.00 грнКупуючи у нас, Ви допомагаєте ЗСУ

  • Наявність: Немає в наявності

Горизонтальні настінні спринклери з розширеною областю зрошення серії TY-FRB з К-фактором 80 і декоративною колбою 3 мм, призначених для використання в системах, що гідравлічно розраховуються, в комерційних приміщеннях з низьким пожежним навантаженням, таких, як церкви, зони для розміщення клієнтів у ресторані, готелі , навчальні заклади, офіси та ін. Вони призначені для встановлення уздовж стіни або покриття до 4,9 м завширшки і 7,3 завдовжки. Горизонтальні настінні спринклери зазвичай встановлюють замість спринклерів з плоскою або увігнутою розеткою, виходячи з естетичних міркувань або через таку конструкцію будівлі, при якій проведення трубопроводів по стелі небажане.

Для підвищення рядка служби спринклерів з мідного сплаву понад те, що зазвичай досягається при поміщенні в агресивні зовнішні умови, використовується де можливо антикорозійне покриття.

Принцип дії:
Під впливом тепла від вогню декоративна кришка, яка в нормальному стані в трьох точках припаяна до фіксатора, відпадає, відкриваючи складання зрошувача. У цей момент розетка під дією напрямних шпильок опускається вниз на своє робоче положення. Скляна колба містить рідину, що розширюється під впливом тепла. При досягненні певного температурного рівня рідина розширюється достатньо, щоб розбити скляну колбу, що приводить зрошувач у дію, і забезпечує можливість витікання води.

Колба – скло (3 мм)

Максимальний робочий тиск – 12,1 бар

Температура спрацьовування, ˚С - 68

Діаметр різьблення - 1/2"

Коефіцієнт К – 80 (5,6)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре