0 800 600 101 Безкоштовно в межах України 063 283 33 37 050 283 33 37 067 283 33 37

Про компанію

Наша компанія на ринку України протипожежного обладнання з 1998 року. Незважаючи на такий невеликий проміжок часу ми зуміли зайняти одне з провідних положень на ринку первинних засобів пожежогасіння. Це дозволило нам розвивати науковий потенціал у цій галузі.
Однією з небагатьох наших розробок є винахід (запатентований) рецептури вогнегасного порошку, який розроблений на базі відходів виробництва і який за своїми характеристиками перевершує існуючі аналоги в Україні. Основною діяльністю нашої організації є оптова торгівля первинними засобами пожежогасіння, проте ціни залишаються найнижчими і ставлення персоналу добродушним і для роздрібного споживача.
Незважаючи на те, що на нашому підприємстві найширший асортимент засобів первинного пожежогасіння – здійснити свій вибір буде легко та просто за допомогою кваліфікованого та чуйного персоналу.
Вам не варто більше піклуватися про транспорт та інші дрібниці, тому що купивши у нас продукцію Ви зможете скористатися розгорнутою транспортною системою нашого підприємства, яка в найкоротший термін доставить продукцію в будь-яку точку України.

Зателефонуйте і оцініть якість послуг ТОВ "Пожежні інновації", ви залишитеся нашим клієнтом на довгі роки.
Модули для Opencart